Müşteri Hizmetleri
0224 443 60 45

InovaTools Eckerle&Ertel GmbH solid karbür kesici takım üretiminde 20 yılı aşkın geçmişe sahip ve bugün Avrupa’nın en büyük solid karbür kesici takım üreticilerinden biri konumundadır. Şirket merkezi ve üretim tesisleri Bavyera’da olup, Almanya dışında, Avusturya, İtalya, Amerika,  İspanya, Portekiz ve Türkiye’de InovaTools ortaklıkları mevcuttur.

Grup şirketimiz InovaTools Türkiye (InovaTools Kesici Takımlar San. Tic. Ltd. Şti.), InovaTools ortaklığı olarak Türkiye’de 2011 yılında faaliyete başlamıştır. Başlangıçta Almanya’da üretilen ürünlerin ülkemizdeki satışını gerçekleştiren InovaTools Türkiye, 2014 yılında Bursa’da kurulan üretim tesisi ile, müşterilerine özel takım tasarımı, üretimi ve bileme servisi hizmetlerini de vermeye devam etmektedir.

 
 

 

     

pdf1.jpg          PROMOTION.jpg          SPEED MAX.jpg          NACO.jpg          SET.jpg

InovaTools Alüminyum      Promotion             Promotion - Speedmax     NacoBlue Flyer              Uni-Set Flyer
Takımları Kataloğu

 

Inovatools - Efemet
Kesici takımlar, takım tutucular ve parça bağlama sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile tüm Türkiye’de Otomotiv, Makine, Demiryolu ve Havacılık sektörlerindeki müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
inovatools, efemet,kesici takımlar,takım tutucular,mühendislik,walter,schunk,inovatools,versa,yamawa,talaşlı imalat,kyocera,kyocera cutting tools,cutting tools,dümmel,duemmel,paul dümmel,paul duemmel,nachi,nach cutting tools,nachi matkap,pm-hss matkap,pm-hss drill,pm-hss drills