Müşteri Hizmetleri
0224 443 60 45

Kyocera neredeyse endüstrinin tüm alanlarında ürünler ve komponentler sağlamaktadır. Kesici takım üretimine 1975 de başlayan Japon firma bugün dünyada lider kesici takım üreticilerinden birisidir. Geniş ürün gamı ile tornalama, delme, diş çekme, frezeleme, kesme ve kanal uygulamalarında, Karbür, Sermet, Seramik, CBN ve PCD kesici malzemeleri ile yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Kyocera kesici takımlar, mekanik, otomotiv, kalıpçılık, havacılık gibi sektörlerin gereksinimlerine göre  metal işlemenin bugünü ve geleceği için çözümler sunmaktadır.

youtube.pngwww.kyocera.eu

 

 

 

 

     2015 - MFH-Series_EN_TZE00074_tr.jpg

   Kyocera MFH Serisi
Yüksek İlerlemeli Freze

 

Kyocera - Efemet
Kesici takımlar, takım tutucular ve parça bağlama sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile tüm Türkiye’de Otomotiv, Makine, Demiryolu ve Havacılık sektörlerindeki müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
kyocera, efemet,kesici takımlar,takım tutucular,mühendislik,walter,schunk,inovatools,versa,yamawa,talaşlı imalat,kyocera,kyocera cutting tools,cutting tools,dümmel,duemmel,paul dümmel,paul duemmel,nachi,nach cutting tools,nachi matkap,pm-hss matkap,pm-hss drill,pm-hss drills