Müşteri Hizmetleri
0224 443 60 45

Schunk, Dünya genelinde elliden fazla ülkede faaliyet gösteren, alanında market lideri olan uluslararası bir firmadır. 1945 yılında Stuttgart Almanya’da kurulmuştur. Schunk’ un iki ana faaliyet alanı vardır. Bu faaliyet alanları “Takım tutucu ve iş parçası bağlama sistemleri” ile “Otomasyon” dur. Takım tutucu ve iş parçası bağlama sistemleri içerisinde; Takım tutucular, Torna aynaları, Ayna çeneleri, Sabit iş parçası bağlama sistemleri, Çabuk palet değiştirme sistemleri, Manyetik tabla ve liftler ve Özel hidrolik genleşme teknolojisi ürünleri vardır. Otomasyon içerisinde Gripperlar, Döner modüller, Lineer eksenler, Robot aksesuarları, Modüler montaj teknolojisi ve Modüler robotik yer almaktadır.

 

 

 

 
3.jpg 8.jpg
Schunk Magnos Katalog
 
Schunk Product Overview
 
Schunk - Efemet
Kesici takımlar, takım tutucular ve parça bağlama sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile tüm Türkiye’de Otomotiv, Makine, Demiryolu ve Havacılık sektörlerindeki müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
schunk, efemet,kesici takımlar,takım tutucular,mühendislik,walter,schunk,inovatools,versa,yamawa,talaşlı imalat,kyocera,kyocera cutting tools,cutting tools,dümmel,duemmel,paul dümmel,paul duemmel,nachi,nach cutting tools,nachi matkap,pm-hss matkap,pm-hss drill,pm-hss drills