Müşteri Hizmetleri
0224 443 60 45

YAMAWA grup 1923 yılında Japonya’da kurulmuştur, kuruluşundan bu yana teknik ihtiyaçları karşılamak için (kılavuzlar, paftalar, punta matkapları  vb ..) yüksek kalitede kesici takımlar geliştirmektedir.

Büyük bir vizyon ve ruhla kendisini metal işleme sektörüne adamış bulunan firma,  sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda kesici takım uzmanı olarak efor sarfetmektedir. Yamawa ürünleri, havacılık, otomotiv, gemi inşa, makine imalatı, elektronik gibi kullanıldıkları bütün endüstriyel alanlarda takdir edilmektedir. Yamawa  ISO9001 elde eden ilk Japon kılavuz üreticisi olmanın gururu ile, yüksek marka değeriyle yetinmeyerek, teknolojideki ilerlemeler doğrultusunda sürekli gelişmeyi şirket politikası olarak görmektedir.

 

 

 
y1k.jpg y2k.jpg y3k.jpg y4k.jpg
YAMAWA
2010
YAMAWA Joint
Tools
YAMAWA Shank
Adjuster
YAMAWA Version
Up AU_2013

 

Yamawa - Efemet
Kesici takımlar, takım tutucular ve parça bağlama sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile tüm Türkiye’de Otomotiv, Makine, Demiryolu ve Havacılık sektörlerindeki müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.
yamawa, efemet,kesici takımlar,takım tutucular,mühendislik,walter,schunk,inovatools,versa,yamawa,talaşlı imalat,kyocera,kyocera cutting tools,cutting tools,dümmel,duemmel,paul dümmel,paul duemmel,nachi,nach cutting tools,nachi matkap,pm-hss matkap,pm-hss drill,pm-hss drills